Czwartek, 30 maja 2024

Upamiętnianie

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Jerzy Jankowski

Jerzy Jankowski (1965) – poeta, dziennikarz, nauczyciel, autor 11 książek i współautor ponad 20 antologii. Wiceprezes Oddziału Warszawskiego Związku Literatów Polskich, członek ZLP od 2003 roku. Redaktor naczelny Żyrardowskich Zeszytów Literackich. Od 20 lat związany z Żyrardowskimi Wieczorami Literackimi. Założyciel grup literackich w Skierniewicach, Warszawie (Terra Poetica na Bemowie), Grodzisku Mazowieckim. Pochodzi z Głowna, od 1991 roku mieszka w Żyrardowie. Kiedyś redaktor naczelny Radia Żyrardów, obecnie współpracuje z portalem.Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza Karol Kuligowski z Żyrardowa wtorek, 31 styczeń 2017 16:48 napisane przez Karol Kuligowski z Żyrardowa

    Panie Redaktorze! W dyskusji na Forum, gdzie Pan poruszył tę sprawę, odpowiedziałem: miejcie pretensje do anglo -amerykańskich sojuszników, że nie doszli do Buga. A jeszcze lepiej -za Ural. Historii nie zmienimy, co więc dalej? Uszanujmy tych, którzy polegli w wyzwalaniu Polski (w tym Żyrardowa)należycie oceniając to, co przyszło za nimi. I w tym będziemy zgodni. Karol Kuligowski z Żyrardowa.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter