Wtorek, 16 lipca 2024

NPS REAKTYWACJA

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza Karol Kuligowski, Żyrardów. czwartek, 09 marzec 2017 14:42 napisane przez Karol Kuligowski, Żyrardów.

    Gdzie byli obecni założyciele KUKIZ 15, w Żyrardowie, kiedy 06 września 2015 r. odbywało się referendum o jednomandatowe okręgi wyborcze? Milczeliście. Nie nawoływaliście do licznego udziału w nim. Wiedzcie, że jesteście WSPÓŁWINNI upadku tego referendum! Dlaczego tak robiliście? Nie pozwalano Wam w PdŻ? To kim Wy jesteście, gdy myślicie tak jak się Was zaprogramuje? Nie po drodze mi z Wami, ale szczerze życzę Wam powodzenia. Karol Kuligowski.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter