Środa, 29 maja 2024

Żyrardów bez kultury!

Oceń ten artykuł
(38 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

7 komentarzy

 • Link do komentarza Rozczarowany niedziela, 12 marzec 2017 23:28 napisane przez Rozczarowany

  Jak takie osoby zasiadają w radzie miasta to ja współczuję nam mieszkańcom. Te panie chyba rozumu nie mają bo na kulturę u nich za grosz nie można liczyć!!!!!!

 • Link do komentarza ontario środa, 08 marzec 2017 12:51 napisane przez ontario

  W naszym mieście jest z kulturą bardzo słabo. Żaden festiwal lnu naśladujący święto kwiatów w Skierniewicach nie da tyle co prawdziwa kultura. Zadziwiające jest to że takie panie które niby są za kulturą , robiły w kulturze głosują przeciw czemuś co gołym okiem widać zbudowane jest z kultury?! To raczej polityczna zawiść i głupota. pozdrawiam redakcje Radia Żyrardów. Gosia z Kanady, na urlopie w rodzinnym mieście

 • Link do komentarza Niebieski środa, 08 marzec 2017 10:48 napisane przez Niebieski

  Walenty kopnięty. Z PiS się nie wychodzi. Jak ta pani jest radną pana prezydenta to i tak nie usprawiedliwia jej odwrócenie się od kultury. A festiwal dla mnie jest mega!!!!!!!! I tylko taki walnięty jak ty w swoją polityczną główkę może pisać takie srelebambele... buue

 • Link do komentarza żyrardowianka poniedziałek, 06 marzec 2017 20:14 napisane przez żyrardowianka

  Drogie Panie dajcie spokój kulturze!!!! Weźcie się za wychowanie wnuków!!!!!

 • Link do komentarza Dorota poniedziałek, 06 marzec 2017 19:33 napisane przez Dorota

  Pani Rzeczycka to powinna zejść że sceny już dawno. To wstyd że takie osoby piastują jakiekolwiek stanowiska.

 • Link do komentarza Walenty poniedziałek, 06 marzec 2017 15:28 napisane przez Walenty

  NIEPRAWDA I MANIPULACJA p.Bińkowska-Chuda już dawno jest we frakcji Prezydenta Jasińskiego (PdŻ), co można sprawdzić w poniższym linku:

  http://www.bip.zyrardow.pl/4433,kluby-radnych.html

  Zresztą fakt ten nie umniejsza zdania, że Festiwal Gwiazd jest co raz bardziej napompowanym balonem nie tylko powietrzem, ale coraz obficiej miejską kasą.

 • Link do komentarza WB poniedziałek, 06 marzec 2017 09:28 napisane przez WB

  Te panie wstydu nie mają!

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter