Czwartek, 13 czerwca 2024

Gdzie po rozum do szkoły? Czyli prosta droga przez ulicę Waryńskiego...

Oceń ten artykuł
(53 głosów)
Artur Krajewski

Urodzony w Żyrardowie. Polski malarz, artysta multimedialny. Wrażliwy na głupotę i zło oraz bylejakość, której na każdym kroku jest wiele. Pragnie zmieniać świat, który powinien być kolorowy bez wsparcia żadnych używek tudzież innych różowych okularów…Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

12 komentarzy

 • Link do komentarza kulutra@ck.zyrardow.pl poniedziałek, 17 czerwiec 2013 11:50 napisane przez kulutra@ck.zyrardow.pl

  Jak to się nim nie chwalą? jest na stronie miasta w artystach i zespołach na drugiej pozycji po gajewskim :D, a w informatorze, ze go nie ma to pewnie przeoczenie ;)

 • Link do komentarza SZNINKIEL poniedziałek, 17 czerwiec 2013 07:59 napisane przez SZNINKIEL

  Bardzo dziękuję za ten felieton. Bardzo dobrze skomentował Pan działania Wilka i jego ekipy wobec żyrardowskich szkół - czyli jak się pomaga jednym a innym wcale. Nie wiem czy Pan miał okazję przejrzeć "Informator Gospodarczy", w którym Wilk chwali się swoimi osiągnięciami i zachęca potencjalnych inwestorów do inwestowania w Żyrardowie.Jedną z zachęt jest opis działalności WSRL, "Medyka" i Szkoły Wajdy. Szkoda, że Wilk jednym pomaga a drugim nie, ale chwali się wszystkimi. A tak na marginesie - Żyrardów w pojęciu Wilka chwali się też znanymi żyrardowskimi artystami: Kołaczkiem, Gajewskim, Śliwińskim a nawet Koryckim. Ciekawe dlaczego Pana nie wymieniono w tym zaszczytnym gronie? Czyżby nie miał Pan takich osiągnięć jak w/w Panowie?
  Pozdrawiam.

 • Link do komentarza balzack niedziela, 16 czerwiec 2013 21:59 napisane przez balzack

  Pytasz Pan gdzie po rozum do głowy? Ja Panu powiem, że na pewno nie w Żyrardowie. Jak można myśleć, że w mieście gdzie od 20 paru lat nic się nie zmieniło, tak na prawdę nie zmieniło się nic od 40 lat. Kto pamięta lata 80 to wie o czym piszę. Gdzie po rozum do głowy? Nie w Żyrardowie. Tu ci co są u władzy nie chcą aby społeczeństwo tego miasta było wykształcone. Jeżeli prezydent nie ma mgr-a zastępca ledwo się go dorobił, a nasza królowa Beatka ma coś tam z języka sowieckiego To o czym tu pisać Panie artysta! Zapomnijmy o tym mieście i śpijmy w nim.

 • Link do komentarza guru niedziela, 16 czerwiec 2013 18:29 napisane przez guru

  Czy ktoś mysli w tym mieście? Idiotyzm panujący jest wszędzie, ale tak pogłębiony w Żyrardowie to już przebija wszelkie możliwości.

 • Link do komentarza czesio sobota, 15 czerwiec 2013 09:44 napisane przez czesio

  Już za festiwal jest na cenzurowanym :D

 • Link do komentarza Marzena piątek, 14 czerwiec 2013 16:01 napisane przez Marzena

  Panie Arturze super fajnie pan ujął ten temat. Podpisuję się pod tym całą piersią. Wiem, że nie będą Pana za to lubić w Żyrardowie, ale niech Pan się tym nie zraża. Z wielką sympatią.
  Marzena C.

 • Link do komentarza GM piątek, 14 czerwiec 2013 10:11 napisane przez GM

  Czemu starostwo nie kupi tego budynku? Przecież u nich druga Irlandia panuje :) A zapomniałabym: Mają gdzieś edukację, przecież wyzbyli się problemu i sprzedali LO miastu! I chwała Pani Beacie R. że dała szansę naszemu czerwoniakowi.
  dzięki

 • Link do komentarza Frania piątek, 14 czerwiec 2013 09:24 napisane przez Frania

  Po co edukacja w żydowie, lepiej sterować głąbami, będzie łatwiej zmieniać żyrardów, by żyło się gładko!

 • Link do komentarza edek czwartek, 13 czerwiec 2013 18:06 napisane przez edek

  Zlikwidują handel w niedzielę to tylko patrzeć jak wezmą się za likwidację szkół dla pracujących. Nie chodzić w niedzielę po zakupy ani do szkoły,tylko..... Oj niech nie przyjdzie taki pomysł!!! Brawo Panie Arturze. Artystyczny ale realistyczny punkt widzenia naszego podwórka,to jest nam potrzebne.

 • Link do komentarza grzegorz czwartek, 13 czerwiec 2013 11:06 napisane przez grzegorz

  Świetne teksty pan piszesz!!!! ;-) moźe ludzie zrozumieja jaka kupa tu panuje w Żyrardowie.

 • Link do komentarza Żyrardowianin czwartek, 13 czerwiec 2013 09:56 napisane przez Żyrardowianin

  Ale czy ta edukacja w Żyrardowie ma jakikolwiek sens, tak blisko Warszawy? Żyrardów to sypialnia i nic tego nie zmieni. Lepiej polikwidować te szkoły, postawić bloki i biedronki, ludzie będą szczęśliwsi.

 • Link do komentarza PD czwartek, 13 czerwiec 2013 07:17 napisane przez PD

  Dziękuję za kolejny felieton. Prawda daje do myślenia. Mam nadzieję, że Urzędnicy z Żyrardowa też czytają Pana felietony!

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter