Środa, 29 maja 2024

Pogadajcie z Widawskim odc. 1 - Jarosław Marek Spychała

Oceń ten artykuł
(10 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 komentarzy

  • Link do komentarza :D poniedziałek, 18 maj 2015 09:21 napisane przez :D

    Takich ludzi nam trzeba w mieście. Może jest to sposób aby importować najlepszych z Polski do Żyrardowa niech zmienią żyrardowską ziemię :D

  • Link do komentarza prawda piątek, 15 maj 2015 11:21 napisane przez prawda

    Bardzo fajny dyrektor. W porównaniu z byłym dyrektorem to to jest kosmos. Mam nadzieję, że zmiany będą następować szybciej. I dotkną takich ludzi jak Obłękowski, bo oni się kojarzą z zadłużeniem Żyrardowa!

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter