Wtorek, 16 lipca 2024

16 listopada - ważna chwila dla Żyrardowa czyli...

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Jerzy Jankowski

Jerzy Jankowski (1965) – poeta, dziennikarz, nauczyciel, autor 11 książek i współautor ponad 20 antologii. Wiceprezes Oddziału Warszawskiego Związku Literatów Polskich, członek ZLP od 2003 roku. Redaktor naczelny Żyrardowskich Zeszytów Literackich. Od 20 lat związany z Żyrardowskimi Wieczorami Literackimi. Założyciel grup literackich w Skierniewicach, Warszawie (Terra Poetica na Bemowie), Grodzisku Mazowieckim. Pochodzi z Głowna, od 1991 roku mieszka w Żyrardowie. Kiedyś redaktor naczelny Radia Żyrardów, obecnie współpracuje z portalem.Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6 komentarzy

 • Link do komentarza artur j. wtorek, 25 listopad 2014 18:10 napisane przez artur j.

  A NowePrzmierze pokuma sie zPO! Nie wierzcie zobaczycie!!

 • Link do komentarza Karol Kuligowski z Żyrardowa wtorek, 18 listopad 2014 18:49 napisane przez Karol Kuligowski z Żyrardowa

  A teraz dogrywka. Dla wspomożenia koalicji NPS -PiS poprę p. Wojciecha Jasińskiego. By nie było powtórki z III RP: Wasz prezydent -nasz premier. Przekonamy się wtedy, jak będą wyglądały rządy nowych włodarzy miasta.

 • Link do komentarza Gienek sobota, 15 listopad 2014 18:35 napisane przez Gienek

  Ja tam tylko na Prezydenta miasta zagłosuje a resztę podrę bo nie są warci uwagi.

 • Link do komentarza Karol Kuligowski, Żyrardów piątek, 14 listopad 2014 18:55 napisane przez Karol Kuligowski, Żyrardów

  Niech p. Wyborca przestanie ""wszędzie węszyć bandytów" (Jacek Kaczmarski, "Autoportret Witkacego"), bo p. Jerzy Jankowski nie musi za pieniądz (być może otrzymany w nieprawy sposób, jak może sugerować Pański komentarz) reklamować swoje ugrupowanie. Co do p. prezydenta Wilka słuszna uwaga "Dajmy człowiekowi spokój" i o rządzących z tylnego siedzenia -nie mam do tego wątpliwości, że tak było. Dziś oni opuścili niedawnego przyjaciela i nie żałują na niego kąśliwych uwag. Ale to nie moja rzecz.

 • Link do komentarza on poniedziałek, 10 listopad 2014 15:50 napisane przez on

  hm... a nie PGM zamiast PGK w przypadku W.Jasinskiego?

 • Link do komentarza Wyborca niedziela, 09 listopad 2014 13:01 napisane przez Wyborca

  Nazywa się Pan dziennikarzem czy pseudopublicystą? Czytając ten stronniczy tekst, miałem wrażenie, że dostał Pan w łapę. Zachęcam do przypomnienia sobie podstawowych zasad pisania różnego formatu tekstów, a przy okazji popracowania nad warsztatem.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter