Środa, 29 maja 2024

Dzieci jak ryby

Oceń ten artykuł
(19 głosów)
Marta Ewa Olbryś

Wyżywa się dziennikarsko, jak ma czas, koordynuje WASz i GRTiU. Uwielbia oglądać filmy. Podziwia Quentina Tarantino za urodę i talent oczywiście. Marzy, żeby kiedyś MKiDN zamieniło się w Dom Wesołej Starości dla Artystów. Radość sprawia jej obserwowanie ludzi. Po prostu.Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 komentarzy

 • Link do komentarza zyrek piątek, 24 maj 2013 13:32 napisane przez zyrek

  Jestem pod wrazeniem tego felietonu, jest to smutna prawda. Popieram Pani s łowa .
  Zyrek

 • Link do komentarza trzydziestolatek poniedziałek, 29 kwiecień 2013 12:49 napisane przez trzydziestolatek

  Pani Ewo napisała Pani tyle słów, z których nic nie wynika. Może lepiej byłoby napisać coś o naszej lokalnej sytuacji w oświacie?
  Mamy sezon maturalny, chciałbym się dowiedzieć czy dalej rodzice abiturientów w zakresie własnym musieli dofinansowywać edukację, płacąc za lekcje z przedmiotów zdawanych podczas egzaminu dojrzałości?
  Czy dalej jest tak, że pod groźbą pały, koleżanka koleżance podsyła na edukację dzieci, których rodziców doi się z pieniędzy za korepetycje?

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter