Sobota, 25 czerwca 2022

www np. - MUZYKA

Oceń ten artykuł
(22 głosów)
Robert Siniarski

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (wydział jazzu i muzyki rozrywkowej) - multiinstrumentalista, wokalista, aranżer i kompozytor. Laureat wielu festiwali. Zdobywca nagrody dla najlepszego wokalisty na Międzynarodowym Festiwalu „Shantie's" w Krakowie. Koncertuje w kraju i za granicą. Często łączy gatunki - muzykę klasyczną z jazzem, soulem.Strona: plus.google.com/107196284622608776445 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 komentarzy

 • Link do komentarza autor poniedziałek, 20 maj 2013 17:45 napisane przez autor

  Szanowna Pani Anastazjo.
  Mój tekst jest fragmentem moich spostrzeżeń, którymi pragnę podzielić się z szerszym gronem. Jest to subiektywny, ale świadomy punkt widzenia osoby, której zależy na możliwie najlepszym, czyli pełnym odbiorze przekazu podawanego w formie muzyki.
  O tym, co lub w jaki sposób trzeba mówić ludziom, wie chyba tylko Bóg, ( no... może także i Pani... ;). Ja tego nie wiem, Ten artykuł głosi o sprawach ważnych z punktu widzenia muzyka jako producenta i jako konsumenta - słuchacza.
  Mam nadzieję, że pomogłem Pani w zrozumieniu. Niebawem ciąg dalszy.
  Pozdrawiam!

 • Link do komentarza Anastazja poniedziałek, 29 kwiecień 2013 14:56 napisane przez Anastazja

  Szanowny Panie Robercie.
  Powyższy tekst jest dla mnie niezrozumiały. Dlaczego owija Pan w bawełnę? Ludziom trzeba mówić prosto w oczy! Podoba mi się porównanie nieświadomego słuchania muzyki do strzelania na oślep. Trafił Pan w samo sedno. Kategorycznie żądam rozwinięcia tego tematu.
  Jako laik miałam jednak problemy czytając Pana tekst - nie wiem czy jest to krytyka? czy pochwała? a może wykład? Czekam na obiecany dalszy ciąg i pożywkę dla mojej pychy :)

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter