Wtorek, 9 sierpnia 2022

Artystyczna kariera polskiego studenta!

Oceń ten artykuł
(17 głosów)
Marta Ewa Olbryś

Wyżywa się dziennikarsko, jak ma czas, koordynuje WASz i GRTiU. Uwielbia oglądać filmy. Podziwia Quentina Tarantino za urodę i talent oczywiście. Marzy, żeby kiedyś MKiDN zamieniło się w Dom Wesołej Starości dla Artystów. Radość sprawia jej obserwowanie ludzi. Po prostu.Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Szkoda poniedziałek, 10 marzec 2014 08:26 napisane przez Szkoda

  Szkoda, że prof. dr hab. Artur Krajewski nie zorganizował tej debaty w Żyrardowie w Resursie. Można byłoby otworzyć oczy gościom z całej Polski na zabytki Żyrardowa. Może zainicjowanoby jakieś przy akcje artystyczne nawiązujące do architektury postindustrialnej. Szkoda, szkoda, szkoda ...

 • Link do komentarza Małgorzata niedziela, 09 marzec 2014 23:12 napisane przez Małgorzata

  Znam Krajewskiego to osoba z wielką pasją i błyskiem artystycznego szaleństwa w oczach. Na pewno jeszcze nie raz nas zaskoczy. A miasto powinno z takich ludzi korzystać jak najszybciej dla dobra nas wszystkich.

 • Link do komentarza bbb niedziela, 09 marzec 2014 16:52 napisane przez bbb

  A co to ma do Żyrardówka!!!!!! Mamy już szkołe Wajdy za grubą kase!!!! Milion do kieszeni Wajdy Resurse i Kantor to szczyt szczytów bezmyślności!!!

 • Link do komentarza Kocur niedziela, 09 marzec 2014 15:27 napisane przez Kocur

  Panie Arturze czemu taka osoba jak Pan nie pomaga Prezydentowi Andrzejowi Wilkowi? Piszę to nie z powodu krytyki, lecz ze zdumienia. Jak rozumieć ten fakt? Mamy takich mieszkańców których potencjał jest ogromny, i wyrastający ponad przeciętność, a nasze miasto jest w kryzysie. To pytanie oczywiście kieruję także do Pana Prezydenta Wilka jak i do radnych. Proszę o odpowiedź.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter