Środa, 29 maja 2024

I co dalej?

Oceń ten artykuł
(14 głosów)
Marta Ewa Olbryś

Wyżywa się dziennikarsko, jak ma czas, koordynuje WASz i GRTiU. Uwielbia oglądać filmy. Podziwia Quentina Tarantino za urodę i talent oczywiście. Marzy, żeby kiedyś MKiDN zamieniło się w Dom Wesołej Starości dla Artystów. Radość sprawia jej obserwowanie ludzi. Po prostu.Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 komentarzy

  • Link do komentarza OB niedziela, 29 wrzesień 2013 21:25 napisane przez OB

    Bardzo dobry tekst, w szczególności podoba mi się fragment o "Czy to wydarzenie zagraża miastu? Pytam się w jakim sensie? Czy tak trudno jest usiąść przy okrągłym stole, porozmawiać i pomóc sobie nawzajem, wznieść się ponad podziałami? Festiwal Sztuk promuje miasto i pokazuje jego niesamowity potencjał."
    To skandaliczne podejście miasta odbija się na wszystkich mieszkańcach. Tracimy na tym wszyscy!!!!!!!

  • Link do komentarza Głos Rozsądku niedziela, 29 wrzesień 2013 13:53 napisane przez Głos Rozsądku

    Pani Marto, smutna jest to prawda. Ale może już w niedalekiej przyszłości to się zmieni. Żyrardów bardzo się cieszy, że ma takich Obywateli i Gości jak Pani. Którzy serce i intelekt właśnie w Żyrardowie lokują.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter