Środa, 18 września 2019

Start z Prezydentem!

Oceń ten artykuł
(12 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Jadzka piątek, 22 maj 2015 22:48 napisane przez Jadzka

  No wreszcie macie fajną stronę. Byle tak dalej.

 • Link do komentarza brawo piątek, 22 maj 2015 12:12 napisane przez brawo

  To dobrze świadczy o wybranej władzy że po tylu latach będą wspierać ten wybitny festiwal. Zawsze byłam na najważniejszych punktach programu i wielki szacunek za te wyśmienite spotkania. Wolontariusze zawsze uśmiechnięci i gwiazdy otwarte na ludzi. Gratuluję panu Dobrowolskiemu i panu Dziwiszowi. Trzymam kciuki za następne edycje.

 • Link do komentarza hej czwartek, 21 maj 2015 16:19 napisane przez hej

  Super festiwal i super ludzie!!!!!!! Jak co roku będę na festiwalu!!!!! Genialna impreza!!!!!!

 • Link do komentarza WL środa, 20 maj 2015 11:44 napisane przez WL

  Fajna stronka. Cieszę się że widać efekty zmian w tworzeniu festiwalu. Życzę twórcom i Panu Wojciechowi Jasińskiemu sukcesów. Trzymam kciuki że zmienicie ten Żyrardów.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter