Czwartek, 30 listopada 2023

Już za chwilę – Jarmark Produktów Regionalnych i Tradycyjnych!!!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza Magda czwartek, 18 czerwiec 2015 12:42 napisane przez Magda

    Dla kogo ten Jarmark jest zorganizowany? Bo na pewno nie dla zainteresowanych potencjalnych klientów, którzy w piątki w godzinach 8-16 pracują i to najczęściej poza granicami miasta. Wielka szkoda... Rozumiem, że sobota jest zarezerwowana dla stałych sprzedawców ale targowisko to nie jedyne miejsce w mieście na taką imprezę.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter