Czwartek, 13 czerwca 2024

Debata „Przy Stole” - Turystyka i Strategia Rozwoju

Oceń ten artykuł
(26 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

4 komentarzy

 • Link do komentarza Danka wtorek, 14 maj 2013 23:07 napisane przez Danka

  i siedzą "mądre" głowy i debatują i jak zwykle nic kreatywnego nie potrafią wymyślić. I jak ludzie maja się nie denerwować że ciągle coś drożeje, że ludziom żyje się źle jak ci debatujący zarabiają po 10tys miesięcznie i ustalają nikomu nie potrzebne poprawki do ustaw

 • Link do komentarza Andrzej1 piątek, 26 kwiecień 2013 10:49 napisane przez Andrzej1

  @gadład_kana Krytykują bo się należy. Zgadzam się że brak PiS dziwi, ale przecież nie spodziewasz się że pochwalą oni działania naszych urzędasów.

 • Link do komentarza gadład_kana czwartek, 25 kwiecień 2013 14:48 napisane przez gadład_kana

  Dlaczego debata nie odbywa się na kanapach, tak jak u Lisa tylko przy stole ? Dlaczego jest tylko jedna strona, która tylko wszystko krytykuje, a nie ma drugiej strony, która udzielałaby odpowiedzi na elementarne bzdury wypowiadane przez niedouczonych dyskutantów ? Czy była zapraszana ? Powinien być ktoś, kto byłby neutralny.
  Czy będzie dyskusja o likwidacji Starostwa ? Kiedy, bo chętnie bym posłuchał.

 • Link do komentarza Arkonada poniedziałek, 22 kwiecień 2013 20:09 napisane przez Arkonada

  Wybór uczestników jest tendencyjny. W dyskusji uczestniczy facet z PSL choć w mieście ta partia się zupełnie nie liczy.Niezrozumiały jest natomiast brak uczestnika PiS-u.
  Konkurencja polityczna dla Przymierza?

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter