Czwartek, 30 listopada 2023

LIST OTWARTY

Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza Glosujmy na Burmistrza Kurka poniedziałek, 12 październik 2015 12:47 napisane przez Glosujmy na Burmistrza Kurka

    Glosujcie na Burmistrza Kurka z Mszczonowa, lista 1, pozycja 6. On ma konkretne zaslugi dla miasta oraz regionu, nie puste hasla wyborcze. To nie polityk a fachowiec, tego nasz region potrzebuje. W Mszczonowie zyje sie bardzo dobrze ludziom, jest praca i rozwoj.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter