Czwartek, 13 czerwca 2024

Dramatyczna sytuacja w Centrum Kultury!

Oceń ten artykuł
(17 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 komentarzy

 • Link do komentarza Beata środa, 03 czerwiec 2015 15:28 napisane przez Beata

  1. Bo może być odwołany w trybie w którym został powołany (przez dyr. B. Rusinowską, a nie przez p.o. dyr.).
  2. Bo jest radnym powiatowym i przed zwolnieniem chroni go prawo.

 • Link do komentarza lola wtorek, 02 czerwiec 2015 07:22 napisane przez lola

  Olaboga! Przecież wszyscy o tym wiedzieli tylko każdy bał się mówić. Teraz trafiło na gościa z poza układu i on głupi ruszył te g... no i śmierdzi. Trza było brać swojaka zamiatałby pod dywan i tyle w tym temacie.

 • Link do komentarza Mieszkaniec poniedziałek, 01 czerwiec 2015 16:43 napisane przez Mieszkaniec

  Oj Gruboooooooooo! To skandal! Czy jej zastępca Obłękowski nadal będzie siedział w CK? Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego jeszcze nie został wywalony?

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter