Sobota, 19 października 2019

KULTURA, CZY LANS?

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza ataraksja piątek, 22 sierpień 2014 08:03 napisane przez ataraksja

    Żeby kultura w wymienionych miejscach zaistniała, potrzeba by najpierw dopuścić do głosu ludzi, którzy się na niej znają i tych, którzy umieją planować artystyczne działania dla mieszkańców miasta i nie tylko. A monopol na takie decyzje ma zdaje się CK w Żyrardowie. Są jeszcze inni "wizjonerzy" kulturalnego rozruszania? I czy dopuszcza się ich do głosu?

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter