Czwartek, 13 czerwca 2024

Metody niczym z PRL!

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 komentarzy

  • Link do komentarza usta_mariana wtorek, 17 czerwiec 2014 13:18 napisane przez usta_mariana

    Po co nam te podzielniki ? Od trzech lat przestałem sprowadzać do siebie gorące panienki, bo mi podzielnik za bardzo nabijał kreski. Teraz to samo robię na klatce schodowej na koszt całej klatki schodowej w ramach 30% kosztów wspólnych. Panienki też są zadowolone, bo maja przy okazji trochę atrakcji z wyższej półki.

  • Link do komentarza stefan czwartek, 12 czerwiec 2014 08:39 napisane przez stefan

    Pierdzielicie Towarzyszu. Za PRL takie urządzenia inwigilacyjne zakładano potajemnie. Kiedyś zakładano je tylko nielicznym, tym którym nie podobał się system. I w żadnym wypadku nie kazali za te podsłuchy płacić. Teraz każdy musi to mieć, bo mamy demokrację.

  • Link do komentarza Piotr środa, 11 czerwiec 2014 22:23 napisane przez Piotr

    Dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tu już chyba wszystkim od...dala!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie czas się ogarnąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter