Czwartek, 13 czerwca 2024

Artur Krajewski uhonorowany „Pro Masovia”

Oceń ten artykuł
(26 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5 komentarzy

 • Link do komentarza konserwator_rewitalizator wtorek, 17 wrzesień 2013 10:38 napisane przez konserwator_rewitalizator

  Krajewski w odpowiedzi na ten miły gest powinien zamiast klucza wręczyć Struzikowi plecak z żyrardowskimi cegłami z nadrukiem "H&D". Waga takiego prezentu byłaby znacznie większa niż waga Medalu "PRO MASOVIA".

 • Link do komentarza Karol sobota, 14 wrzesień 2013 00:28 napisane przez Karol

  No cóż, nic innego nie przystoi, aby panu pogratulować. Zauroczony jestem wystawami. To przepiękne odczucia estetyczne. Dziś ronin powalił mnie obiektywną polszczyzną na najwyższym poziomie. Szkoda że całe miasto tego nie słyszało, bo było warto. Pan Krajewski jak na profesora jest zabawnie prawdziwy. Celnie przedstawił to jak kultura w Polsce i mieście ma oddziaływanie na ruch społeczno-młodzieżowy. Jest to postać niepospolita i jak na nasz Żyrardów niezaściankowa. Byłem sceptyczny do tej pory, ale przekonałem się o szlachetnej ideologi festiwalu. I jeszcze raz 100 lat panie Ziemkiewicz!

 • Link do komentarza prawda piątek, 13 wrzesień 2013 13:04 napisane przez prawda

  Panie Arturze bardzo dobrze sie stało że pan marszałek nagrodził pana. To skandal, że prezydent Wilk i odpowiedzialna za kulturę w mieście pani Rusinowska nie wspierają tego ogólnopolskiego sukcesu artystycznego w naszym Żyrardowie. To skandal że zwalczają go i szkaluja jego autorów! Mam nadzieję że stracą wszystko za swoją niekompetencję.

 • Link do komentarza Berda czwartek, 12 wrzesień 2013 16:15 napisane przez Berda

  Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Artur należy CI SIĘ!!!!!!takich ludzi więcej jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Link do komentarza Wanda środa, 11 wrzesień 2013 22:13 napisane przez Wanda

  To wspaniała wiadomość, ten człowiek tyle dobrego zrobił dla młodzieży i miasta Żyrardowa. Jestem pewna, że za moment festiwal ten będzie wielkim wydarzeniem sławiącym ten region na całym świecie. Tego życzę Panu Krajewskiemu i z całego serca pozdrawiam.
  Wanda Z

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter