Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

Śmieci – gwiazda sezonu

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 komentarzy

 • Link do komentarza mb piątek, 26 lipiec 2013 10:32 napisane przez mb

  Szwagier w Korytowie za segregowane śmieci płaci 6 zł a ja w Żyrardowie 13zł. Ludzie o co tu k chodzi ? Rozumiem 2 zł, 3 zł więcej ale nie tyle.

 • Link do komentarza Stańczyk wtorek, 23 lipiec 2013 17:58 napisane przez Stańczyk

  Kontenery na śmieci do są d.py! Jedna klapa - choć pojemnik w całości zrobiony jest z tworzywa sztucznego - jest ciężką i niewygodna do otwierania, zwłaszcza dla dzieci i starszych osob. Dlatego, coraz częściej, widzimy śmieci koło pojemnika niż wewnątrz niego.

 • Link do komentarza Michał piątek, 19 lipiec 2013 11:28 napisane przez Michał

  Rzeczywiście tu w Niemczech nie ma tego problemu. Segregacja odpadów jest czymś zupełnie naturalnym i opłacalnym jednocześnie. Dla przykładu puszki aluminiowe, wszystkei butelki ,zarówno plastikowe i szklane po napojach są objęte kaucją. Idąc na zakupy oddaje sie je w specjanych automatach. Kaucja za puszkę po piwie w przeliczeniu na złotówki wynosi około 1 zł!
  Generalnie Niemcy mają dość dobrze rozwiązaną sprawę z odpadami. Dla osób które nie chciałyby się dostosować do przepisów są przewidziane bardzo wysokie kary ;)
  Może i w Polsce kiedyś tak będzie ;)

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter