Czwartek, 13 czerwca 2024

Kaczyński w Żyrardowie

Oceń ten artykuł
(20 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Martucha poniedziałek, 22 kwiecień 2013 23:37 napisane przez Martucha

  'Pytania na kartkach dały możliwość zadania jak największej liczby pytań wśród, których nie brakowało niewygodnych. Na przykład to czy Kaczyński nie myśli o emeryturze, czy o brak koalicyjności PiS-u i wiele innych' Arkonada, czyżbyś stała po stronie organizatorów i broniła racji, że selekcja pytań to dobra rzecz? Ludzie przyszli się czegoś dowiedzieć- nie dowiedzieli się niczego, to na prawdę takie fajne?

 • Link do komentarza Wrona poniedziałek, 22 kwiecień 2013 17:25 napisane przez Wrona

  "Na sali było lekko licząc ze 700 osób, czyli bardzo dużo"... Język na poziomie klasy piątej szkoły podstawowej :)

 • Link do komentarza pisak poniedziałek, 22 kwiecień 2013 15:58 napisane przez pisak

  Przypomnijmy, na spotkaniu zorganizowanym w listopadzie 2012, przez SLD Żyrardów z Leszkiem Milerem każdy miał dostęp do mikrofonu i nikt nie dokonywał selekcji pytań czy pytających.

  jak widać są różne spojrzenia na demokrację i debatę publiczną.

 • Link do komentarza Arkonada poniedziałek, 22 kwiecień 2013 15:42 napisane przez Arkonada

  Byłem na spotkaniu i zarzut o selekcjonowanie pytań uważam za nietrafiony. Przy tak ogromnej publiczności trudno jest wszystkich chętnych dopuścić do mikrofonu tym bardziej, że niektórzy są skorzy raczej do długich oracji niż zadania konkretnego pytania.Pytania na kartkach dały możliwość zadania jak największej liczby pytań wśród, których nie brakowało niewygodnych. Na przykład to czy Kaczyński nie myśli o emeryturze, czy o brak koalicyjności PiS-u i wiele innych.
  Autor relacji nie wykazał się obiektywizmem, raczej poszukiwaniem sprzeczności (dziury w całym) na siłę.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter