Wtorek, 25 czerwca 2019

Czy istnieje „Pokolenie JP II”?

Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

3 komentarzy

 • Link do komentarza Anastazja czwartek, 11 kwiecień 2013 16:57 napisane przez Anastazja

  Pokolenie JPII? hm... raczej pokolenie mamony i złotych cielców, pokolenie tefałenu, pokolenie "małżeństw dla wszystkich" i postkomuny. Szalom.

 • Link do komentarza Poldek wtorek, 09 kwiecień 2013 21:51 napisane przez Poldek

  U nas co najwyzej jest pokolenie ale palikota to przykre ale cóż poradzić !!!

 • Link do komentarza SZNINKIEL wtorek, 09 kwiecień 2013 15:57 napisane przez SZNINKIEL

  Dziękuję za ten artykuł. Tak się zastanawiałem czy ktoś będzie pamiętał o rocznicy śmierci Jana Pawła II? To dobrze, że RŻ pamiętało.
  Czy istnieje jeszcze pokolenie JPII? Istnieje, tylko czasami trzeba o tym im przypomnieć, że był ktoś taki jak Jan Paweł II.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter