Czwartek, 30 maja 2024

Inwazja lisów na Os. Wschód

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Polak poniedziałek, 08 kwiecień 2013 13:08 napisane przez Polak

    W parku miejwięcej po 1 w nocy widziałem jak przechodziłem lisa jaki i zająca również więc nic nowego.

  • Link do komentarza Anastazja piątek, 05 kwiecień 2013 17:19 napisane przez Anastazja

    Odkąd ruszyła obwodnica nie widziałam ani jednej sarenki w lesie. Poszły sobie skubane. Lisy się prześlizgną przez rury dla zwierząt, sarenki chyba już nie wejdą, albo się boją. A takie były śliczniutkie. Sarenki, nie rury..

  • Link do komentarza Prezydent Grześ piątek, 05 kwiecień 2013 11:11 napisane przez Prezydent Grześ

    Na Osiedlu Żeromskiego, co wieczór, można zauważyć biegającą parę lisów. Zwierzęta są głodne, i dlatego przychodzą do osiedlowych smietników w poszukiwaniu pożywienia. Skąd lisy w mieście? Wszystkiemu winna jest obwodnica, która przedziela las.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter