Czwartek, 13 czerwca 2024

Spotkanie z Piotrem Zabornym

Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Radio Żyrardów
Strona: plus.google.com/103849062826323714658 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza Karol Kuligowski z Żyrardowa niedziela, 13 kwiecień 2014 00:35 napisane przez Karol Kuligowski z Żyrardowa

    Polecam książkę Piotra Zabornego pt. "Lech Valesa", do kupna lub wypożyczenia w bibliotece. Oprowadzi nas po czasach PRL i łodości, dorosłości głownego bohatera, oraz jego życiowych wyborów bez wdawania się w osądzanie.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter