Czwartek, 13 czerwca 2024

Jak głupota rodzi patologię!

Oceń ten artykuł
(19 głosów)
Artur Krajewski

Urodzony w Żyrardowie. Polski malarz, artysta multimedialny. Wrażliwy na głupotę i zło oraz bylejakość, której na każdym kroku jest wiele. Pragnie zmieniać świat, który powinien być kolorowy bez wsparcia żadnych używek tudzież innych różowych okularów…Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Kazik piątek, 22 maj 2015 12:14 napisane przez Kazik

  Ten tekst powinno się przekopiować na żyrardowskie fora internetowe :D

 • Link do komentarza polityka piątek, 15 maj 2015 15:37 napisane przez polityka

  Głupota w Żyrardowie to chleb powszedni. Widać to na każdym rogu, blokowisku czy w urzędach. Ta sitwa jest nie do ruszenia. A za takie teksty pana zlinczują. Głową muru nie przebijesz. Posłanka i tak steruje prezydentem a Obłękowski ma ubaw.

 • Link do komentarza Bartosz piątek, 15 maj 2015 12:30 napisane przez Bartosz

  Brawo panie Krajewski proszę zawsze trzymać poziom i niech pan niesie ten kaganek. Trzymam kciuki za Prezydenta Jasińskiego jeśli będzie miał takich doradców jak pan o rozwój miasta nie musimy się martwić. Ma Pan wielu zwolenników!!!

 • Link do komentarza OLEK piątek, 15 maj 2015 09:25 napisane przez OLEK

  Dobre i prawdziwe. To co można poczytać na facebooku CK to dramat. Przecież większość tych wpisujących jak nie wszyscy to grupa która wspierała poprzednią władzę. Więc prawda jest oczywista. Foty które opublikowali o stanie technicznym budynku to dramat.

 • Link do komentarza wizytownik czwartek, 14 maj 2015 14:38 napisane przez wizytownik

  "nieprawda"
  i "nieskończone"

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter