Czwartek, 18 kwietnia 2024

Radny, który zrobił… szopkę

Oceń ten artykuł
(23 głosów)
Dariusz Kaczanowski

W 1995 roku ukończył studia ekonomiczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a w 2003 uzyskał na SGH stopień doktora nauk ekonomicznych. Odbył również studia podyplomowe MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pracował jako wykładowca w Szkole Głównej Handlowej, a od 2004 roku w Wyższej Szkole Rozwoju Lokalnego w Żyrardowie. Był doradcą i asystentem ministra Jerzego Kropiwnickiego w Rządowym Centrum Studiów Strategicznych. Pełnił również funkcję wiceprezydenta Żyrardowa.

Poseł na Sejm RP VI kadencji. We wrześniu 2011 roku został dziekanem Wydziału Ekonomicznego w Wyższej Szkole Rozwoju Lokalnego w Żyrardowie. Mieszka w Żyrardowie.Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Paweł Żyrardów poniedziałek, 24 luty 2014 17:35 napisane przez Paweł Żyrardów

    Wilkowi za zadłużenie miasta, brak miejsc pracy i mierne rządy powinno się zabrać pensję. Ten obibok wstydu nie ma. Co za chore układy i rządy.

  • Link do komentarza Taka Prawda niedziela, 09 luty 2014 09:32 napisane przez Taka Prawda

    Zabrać im połowę pensji chociaż diety i będzie na budżet !!!

  • Link do komentarza młody piątek, 07 luty 2014 22:46 napisane przez młody

    Jacek Czubak oszukał wielu młodych ludzi. Ale młodzi dadzą się oszukać tylko raz!!! Nie to co wyborcy żyrardowscy, ale i oni swój rozum mają, już dość tych kłamstw!!!!!!!!!

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter