Poniedziałek, 30 stycznia 2023

Marchewka dla Osła, a kulturą w ciemnogród!

Oceń ten artykuł
(45 głosów)
Artur Krajewski

Urodzony w Żyrardowie. Polski malarz, artysta multimedialny. Wrażliwy na głupotę i zło oraz bylejakość, której na każdym kroku jest wiele. Pragnie zmieniać świat, który powinien być kolorowy bez wsparcia żadnych używek tudzież innych różowych okularów…Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

7 komentarzy

 • Link do komentarza RJ sobota, 02 listopad 2013 10:01 napisane przez RJ

  Świetny tekst Panie Krajewski, trzeba piętnować takie zachowania i wskazywać palcem osoby które tak czynią. Jak najwięcej osób powinno to przeczytać. Skandaliczna jest ta nasza władza.
  Pozdrawiam

 • Link do komentarza grześ niedziela, 06 październik 2013 00:10 napisane przez grześ

  Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w szczególności Ciołkiewicz sprzedał zakłady :) uczony jesteś jak Jancio z forum eu. Prawdziwy zwolennik Rusinowskiej

 • Link do komentarza Mój kraj taki piękny sobota, 05 październik 2013 21:09 napisane przez Mój kraj taki piękny

  Zaiste sama prawda! Macie rację! jak to możliwe, że skoro ktoś ma dostęp do pieniędzy to z nich korzysta?! skandal na skalę kraju! To wszystko układy "słusznej" partii PO! Za Ciołkiewicza było lepiej, kiedy zakłady warte 40mln złotych nasz kochany prezydent sprzedał koncernowi z Chin za 300 tys. Macie rację, że lepszym prezydentem będzie człowiek, który będąc przez 2 lata posłem na Sejm nie zrobił kompletnie nic dla naszego miasta. A jak już o kulturze mówimy - nikt oprócz p. Wilka nie ma w programie dosłownie słowa o kulturze. a na zakończenie chciałem skromnie zauważyć, że w demokracji nie występuje coś takiego jak "wybrany przez przypadek". pozdrawiam zapalonych zwolenników pana Jarosława K.

 • Link do komentarza emeryt piątek, 04 październik 2013 22:59 napisane przez emeryt

  Od bardzo dawna Żyrardów był i jest tzw miastem "układowym".Tu zawsze liczyły się :legitymacja odpowiedniej- jedynie słusznej partii, małomiasteczkowy układ koleżeńsko-biznesowy.
  Kultura była dla tych układów jedynie kwiatkiem do kożucha.Tu robi się interesy. By zmienić ten układ -należy wrócić do obywatelskiego zarządzania kulturą/ + wpływ na wydawanie pieniędzy/
  Dziś doszedł problem finansowy. Przy 60 mln.zł zadłużeniu miasta- ewentualne nowe władze będą miały związane ręce. Prawdopodobnie nowe władze potraktują kulturę jako przysłowiowe "piąte koło u wozu". Jeśli będzie inaczej- będę mile zaskoczony. Po czynach ich poznacie !!!!!

 • Link do komentarza Czytelnik piątek, 04 październik 2013 21:49 napisane przez Czytelnik

  Czytając pana felieton myślałem, że to jakiś żart, ale kiedy chwilkę powertowałem stroniczki www, wyszło, że to co pan skrobnął to prawda. To nadaje się do TVN czy myślał pan aby to tam przesłać? Moim zdaniem takie informacje powinno się przekazywać dalej, aby uchronić ludzi przed takim bezczelnym postępowaniem.

 • Link do komentarza żyrardowianin niestety... piątek, 04 październik 2013 17:06 napisane przez żyrardowianin niestety...

  a kultura jest w dupie...

 • Link do komentarza Adam czwartek, 03 październik 2013 23:36 napisane przez Adam

  Panie Arturze,
  skomentuję to tak: mam WIELKĄ nadzieję, że nowy włodarz Żyrardowa zrobi z tym chorym „układzikiem” porządek. Najlepiej, jeśli niezwłocznie ogłosi konkurs (zgodnie z Ustawą o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej) na stanowisko dyrektora CK.
  Bo „chodzą słuchy”, że Wielki Oświetleniowiec ma plan kontynuowania swojego zatrudnienia w CK… na salonach Resursy – ręka w rękę z p. Rusinowską.

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter