Sobota, 25 czerwca 2022

Wiarygodny przekaz

Oceń ten artykuł
(11 głosów)
Robert Siniarski

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (wydział jazzu i muzyki rozrywkowej) - multiinstrumentalista, wokalista, aranżer i kompozytor. Laureat wielu festiwali. Zdobywca nagrody dla najlepszego wokalisty na Międzynarodowym Festiwalu „Shantie's" w Krakowie. Koncertuje w kraju i za granicą. Często łączy gatunki - muzykę klasyczną z jazzem, soulem.Strona: plus.google.com/107196284622608776445 Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4 komentarzy

 • Link do komentarza ziomek piątek, 02 sierpień 2013 01:51 napisane przez ziomek

  Ciekawe słowo - koterie. Sformułowanie "koterie wzajemnej adoracji" jest niepoprawne! Koteria - kółko wzajemnej adoracji. Lepiej używać słów, których znaczenia jest się bardziej świadomym, hehe... ;) Ktoś tu chciał zabłysnąć... P.S. Pozdrów Milesa! ;)

 • Link do komentarza właściciel zielonego gwizdka z Milesem :) wtorek, 30 lipiec 2013 22:29 napisane przez właściciel zielonego gwizdka z Milesem :)

  Na kanwie wyższości artysty nad sztuką powstaje wiele "dzieł", których Twórcy mówią, że mają coś do powiedzenia, koledzy krytycy i wydawcy publikują ich wypociny, przyklejając wartość dodaną w recenzjach "to jest ważny głos w ..."

  Tak powstają tzw. koterie wzajemnej adoracji, wspierające się w chwilach gdy akurat nie jest się w mainstreamie, bo jak są to tworzą "właściwy" przekaz ;)

  "a śpiewak zawsze jest sam"

 • Link do komentarza robert.siniarski środa, 24 lipiec 2013 13:25 napisane przez robert.siniarski

  Na początku dziękuję za komentarz. Rozumiem, że ma Pan na myśli odwagę artysty i jasną celowość przekazu. Zgadzam się, aczkolwiek muszę zwrócić uwagę na, jak Pan to ujął, przekaz z jajami, tzn. powinien on dotyczyć treści, które istotnie dręczą autora. Utwór, który powstaje bez ważnego powodu raczej nie będzie miał mocnego przekazu, bo sam przekaz wynika w dużej mierze z treści.

 • Link do komentarza Robert wtorek, 23 lipiec 2013 22:54 napisane przez Robert

  Panie Robercie bo artysta i jego przekaz winien być z jajami,
  pozdrawiam

Skomentuj

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronach Radio Żyrardów były rzetelne i zgodne z prawdą. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za skutki ich wykorzystania. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zawartość forum i komentarzy, treści prezentowanych w reklamach oraz konsekwencji wszystkich zdarzeń które są skutkiem działalności osób trzecich (w szczególności przerw w pracy serwisu). Zastrzegamy sobie prawo do moderowania treści forum i komentarzy oraz wykorzystywania zapisanych w nim wiadomości.

Copyright © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Radio Żyrardów

Znajdź nas w Google+ Znajdź nas w Twitter